PROGRAMY KOMPUTEROWE | SOFTWARE

Systemhound

Systemhound to aplikacja do audytu oprogramowania i komputerów oraz wspomagająca zarządzanie posiadanymi zasobami informatycznymi. W czytelny sposób (tabele i wykresy) prezentuje informacje o zainstalowanym i wykorzystywanym oprogramowaniu (nazwy i numery wersji) oraz sprzęcie komputerowym (procesor, karty sieciowe, numery IP, MAC i inne). Pozwala na eksport danych do Excela i Accessa.
 

Informacje o programie

Systemhound

Funkcjonalność programu Systemhound

  • Raporty sprzętu komputerowego - pełny przegląd sprzętu komputerowego w firmie (procesor, karty sieciowe, numery IP, MAC i inne).
  • Raporty oprogramowania - pełna informacja o zainstalowanych na komputerach programach wraz z numerami seryjnymi aplikacji.
  • Raport zmian w oprogramowaniu - możliwość przeglądania zmian w oprogramowaniu dla wybranego komputera w czasie (co i kiedy było instalowane lub odinstalowane).
  • Komputery poza siecią - funkcja audytu komputerów niepodłączonych do sieci za pomocą dyskietki lub CD.
  • Eksport zebranych danych do MS Access, MS Excel i innych programów.
  • Numery seryjne - rozszerzone i ulepszone wykrywanie numerów seryjnych aplikacji
  • Wsparcie dla MS Windows 2003 zarówno w trybie klient i serwer (wysyłania danych i instalacji serwera systemhound na Windows 2003).

Zasady licencjonowania

Program Systemhound jest licencjonowany w paczkach. Pierwsza paczka - Server Pack zawiera 50 stanowisk, kolejne - Client Pack również po 50 stanowisk. Na przykład dla sieci, w której pracuje 40 komputerów wystarcza 1 paczka Server Pack. Natomiast do obsługi 90 komputerów niezbędne są paczka Server Pack i paczka Client Pack.

Wsparcie serwisowe oraz media i instrukcja użytkownika:

  • Wsparcie telefoniczne i poprzez pocztę elektroniczną jest dostępne w cenie około 25% opłaty licencyjnej. Opłata dotyczy 12 miesięcy liczonych od daty zakupu oprogramowania.
  • Media i instrukcja użytkownika są dostępne za dodatkową opłatą. Standardowo program dostarczany jest w wersji elektronicznej (ESD).

Opinie użytkowników

C. Costa, Protos Clinical Systems
Testowałem SYSTEMHOUNDa i po 10 minutach zdecydowałem się na zakup.

M. Holloway, Revlon International
Myślę, że jest to jeden z prostszych produktów w instalacji i użytkowaniu w swojej klasie i robi dokładnie to co jest wymagane.

M. Lott, First Bank Corp.
Program robi to czego się od niego spodziewałem, że będzie robił.

Wybrani użytkownicy programu

BMW, TNT, Fedex, Daimler Chrysler, Pfizer, Revlon, Sony, City of Copenhagen, AT&T, US Army, GE Capital, Emulex Corp., Boening, IBM, City of Columbus, University of Durham, University of California.

 

Wymagania

Wymagania Server:

Windows 2000, XP, Server 2003 & Vista / 512 MB RAM / 200 MB miejsca na dysku

Wymagania Client:

Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Server 2003 & Vista / 256 MB RAM / 5 MB miejsca na dysku
 

Dokumenty

Dokumenty pomagające bliżej zapoznać się z Sytemhound:

 

Ściągnij program

Wersja testowa programu jest do pobrania z naszego serwisu: