PROGRAMY KOMPUTEROWE | SOFTWARE

SQL Manager

Zaawansowane narzędzia dla programistów i administratorów baz danych SQL. Dostępny dla baz danych MS SQL Server, Oracle, MySQL, PostgreSQL i Interbase/Firebird.
 

Informacje o programie

Producent EMS Database Management Solutions Inc. (USA)
Forma dostawy elektroniczna

Edycje programu SQL Manager:

MS SQL ServerSQL Server - współpracuje z każdą wersją SQL Servera od 7 do 2008 i wspiera jego wszystkie najnowsze funkcje, w tym system dostępu SQL Server, triggery DDL i kolumny XML. Zaawansowanym użytkownikom program udostępnia Visual Database Designer i Visual Query Builder

OracleOracle - współpracuje z wersjami Oracle od 8.1.7 do najnowszej wraz z wsparciem dla wszystkich obiektów Oracle oraz wszystkich typów danych, w tym nowych typów BINARY_FLOAT i BINARY_DOUBLE. Zawiera narzędzia Visual Databse Designer, Visual Query Builder i BLOB Editor. Do bazy danych można się łączyć się przez tunel SSH.

MySQLMySQL - współpracuje z każdą wersją MySQL od 3.23 do 6.00 i wspiera wszystkie nowe funkcje MySQL, takie jak views, przechowywane procedury i funkcje, klucze obce InnoDB i inne. Program pozwala tworzyć/edytować wszystkie obiekty MySQL, projektować wizualnie bazy danych MySQL, uruchamiać skrypty SQL itd.

PostgreSQLPostgreSQL - współpracuje z każdą wersją PostgreSQL do 8.3 w górę wraz z wsparciem dla wszystkich najnowszych funkcji PostgreSQL właczając tablespaces, nazwy argumentów w funkcjach i inne. Zawiera narzędzia Visual Databse Designer, Visual Query Builder i BLOB Editor.

Interbase/FirebirdInterBase/Firebird - kompatybilny z FireBird w najnowszej wersji 2.1 i InterBase aż do wersji 2009. Wspiera wszystkie najnowsze funkcje, w tym trigery DB, dziennikowanie, kopie przyrostowe. Zawiera narzędzia Visual Databse Designer, Visual Query Builder i Stored Procedure Debugger.

DB2DB2 - współpracuje z wersjami DB2 8.1 i 8.2 oraz wszystkimi obiektami DB2 i typami danych. Zawiera narzędzia Visual Databse Designer, Visual Query Builder, BLOB Editor i DB2 Import/Export.

 
SQL Manager - ekran główny

Główne cechy SQL Manager:

Pełne wsparcie dla bazy danych SQL Server, Oracle, MySQL i PostgreSQL (w zależności od edycji)
Nowy graficzny interfejs użytkownika
Szybka nawigacja i zarządzanie bazą danych
Zaawansowane narzędzia do operowania danymi
Efektywne zarządzanie bezpieczeństwem
Bardzo dobre narzędzia wizualne i tekstowe do tworzenia zapytań
Bogate funkcje importu i eksportu danych

 

Wymagania systemowe

SQL Manager: Pentium II 300 MHz lub lepszy, Microsoft Windows NT4/2000/XP, 64 MB RAM (rekomendowane 128 MB lub więcej), 20 MB wolnego miejsca na HDD, rekomendowana rozdzielczość ekranu 1024x768 (co najmniej 800x600)

Odnośniki do edycji SQL Manager