PROGRAMY KOMPUTEROWE | SOFTWARE

Informacje o HANZE

Firma HANZE jest firmą handlowo-doradczą specjalizującą się w dostarczaniu programów komputerowych i usług informatycznych dla polskich przedsiębiorstw i twórców oprogramowania.

Naszym celem jest:

Na rynku dostępne są tysiące programów komputerowych. Ale my nie musimy i nie chcemy sprzedawać wszystkich. Dlatego do naszej oferty wybieramy tylko najbardziej wartościowe programy. Pragniemy sprzedawać najlepsze programy w swoich kategoriach i pomagać ich użytkownikom odpowiadając na każde pytanie związane z ich zastosowaniem.

Obecnie dostarczamy trzy grupy produktów: narzędzia i programy administracyjne dla Windows; programy do diagnostyki, testów i serwisu PC oraz narzędzia do przetwarzania, edycji i druku dokumentów.

Nasza strona internetowa jest integralną częścią naszego biznesu jako miejsce, w którym nasi obecni i potencjalni klienci otrzymują najnowsze wiadomości ze świata oprogramowania oraz aktualne informacje o produktach.

Serdecznie witamy nowych klientów! Proszę skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez naszą stronę HANZE.pl, nie tylko jeśli pragniecie Państwo coś kupić!

Warunki handlowe | Kontakt z nami

 

Aktualnie współpracujemy z następującymi firmami:

software innovations Diskeeper Corporation EC Software Allround Automations ComponentOne Micro 2000 Inc
ActiveXperts Software Cimaware Software Sparx Systems Informatix Software

 
Ceny, oferty, promocje, dostępność
Infolinia: 61 662 42 42
Formularz: Zapytanie ofertowe
Programy
Katalog programów
Lista (wraz z krótkim opisem) wszystkich oferowanych przez naszą firmę programów
Więcej informacji?
Metaprogram
Blog o programach komputerowych
HANZE
O firmie HANZE
Kontakt z nami
Copyright © HANZE, 2002-2019