Informacje o HANZE

Firma HANZE jest firmą handlowo-doradczą specjalizującą się w dostarczaniu programów komputerowych i usług informatycznych dla polskich przedsiębiorstw i twórców oprogramowania.

Naszym celem jest:

Na rynku dostępne są tysiące programów komputerowych. Ale my nie musimy i nie chcemy sprzedawać wszystkich. Dlatego do naszej oferty wybieramy tylko najbardziej wartościowe programy. Pragniemy sprzedawać najlepsze programy w swoich kategoriach i pomagać ich użytkownikom odpowiadając na każde pytanie związane z ich zastosowaniem.

Obecnie dostarczamy trzy grupy produktów: narzędzia i programy dla programistów; programy dla administratorów systemów oraz narzędzia do przetwarzania i edycji dokumentów elektronicznych.

Nasze strony internetowe są integralną częścią naszego biznesu jako miejsce, w którym nasi obecni i potencjalni klienci otrzymują najnowsze wiadomości ze świata oprogramowania oraz aktualne informacje o produktach.

Serdecznie witamy obecnych i nowych klientów! Proszę kontaktować się z nami, nie tylko jeśli pragniecie Państwo coś kupić!

Aktualnie współpracujemy z następującymi firmami:

software innovations Condusiv EC Software Allround Automations
ActiveXperts Software Sparx Systems Informatix Software