PROGRAMY KOMPUTEROWE | SOFTWARE

Zapytanie ofertowe

Prosimy o wypełnienie formularza zapytania. Naszą ofertę prześlemy jak najszybciej (maksymalnie do 24 godz.). Wysłanie zapytania nie jest równoznaczne z jego realizacją i służy tylko do przedstawienia naszej oferty.

Nasza oferta jest przeznaczona tylko dla firm i instytucji. Obecnie nie oferujemy oprogramowania osobom fizycznym (do użytku prywatnego).

Prosimy o podanie nazwy programu, jego wersji i liczby stanowisk jaką są Państwo zainteresowani. Wiele programów jest sprzedawanych w paczkach lub ich cena zależna jest zależna od ilości stanowisk. Proszę również wpisać dodatkowe informacje, jeśli uważają Państwo, że mogą mieć wpływ na ofertę. Uzyskane informacje posłużą do przygotowania naszej oferty.

Program
Wersja
Ilość stanowisk
Użytkowanie
System operacyjny
Dodatkowe uwagi
Firma
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
 Odpowiemy jak najszybciej (najczęściej do godziny).

Nie udostępniamy otrzymanych informacji stronom trzecim (innym firmom, instytucjom lub osobom prywatnym). Zastrzegamy sobie możliwość wysłania naszego newslettera z informacjami o nowościach, zmianach w ofercie i zastosowaniach oferowanego przez nas oprogramowania. Jednak nie częściej niż raz na tydzień-dwa. W każdej chwili po otrzymaniu newslettera można zrezygnować z jego otrzymywania.

Ceny, oferty, promocje, dostępność
Infolinia: 61 662 42 42
Formularz: Zapytanie ofertowe
Programy
Katalog programów
Lista (wraz z krótkim opisem) wszystkich oferowanych przez naszą firmę programów
Więcej informacji?
Metaprogram
Blog o programach komputerowych
HANZE
O firmie HANZE
Kontakt z nami
Copyright © HANZE, 2002-2020 | Polityka prywatności